PL   EN
info@a-lan.pl 724 99 99 00 LinkedIn

Artykuły Okablowanie światłowodowe i miedziane mieszkaniowe z 10 letnią gwarancją

Okablowanie światłowodowe i miedziane mieszkaniowe z 10 letnią gwarancją

Q-LANTEC to wyjątkowe rozwiązanie, mające na celu uporządkowanie powszechnie stosowanych praktyk rynkowych minimalizujących koszty inwestycji w oparciu o produkty zakupione po najniższej cenie, od różnych dostawców z wątpliwą odpowiedzialności gwarancyjną


Okablowanie światłowodowe i miedziane mieszkaniowe z 10 letnią gwarancją
Grupa produktów kierowana do klientów dla których 10 lat gwarancji to wystarczające zabezpieczenie inwestycji.

Firma A-LAN TECHNOLOGIE wychodząc naprzeciw rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 6 listopada 2012 roku, które mówi o wymogach dotyczących instalacji telekomunikacyjnych w budynkach użyteczności publicznej wprowadziła na rynek nową markę dedykowanych produktów Q-LANTEC. Rozporządzenie celuje w potrzeby oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki i wychowania jak i światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej w każdym lokalu użytkowym.
Q-LANTEC to wyjątkowe rozwiązanie, mające na celu uporządkowanie powszechnie stosowanych praktyk rynkowych minimalizujących koszty inwestycji w oparciu o produkty zakupione po najniższej cenie, od różnych dostawców z wątpliwą odpowiedzialności gwarancyjną.

Proponujemy coś NOWEGO!

Kupujcie u nas w niskich cenach cały zakres produktów FTTH, a otrzymacie certyfikat gwarancyjny na sieć, wraz z 10 letnią gwarancją!Nadmieńmy, że rozporządzenie wymaga od deweloperów, większego/szerszego niż dotychczas dostępu do internetu realizowanego poprzez bardziej złożone projekty okablowania miedzianego, światłowodowego i RTV. Dystrybucję sygnału zakańczamy w mieszkaniu abonenta przez instalację telekomunikacyjnych skrzynek mieszkaniowych. Do każdej skrzynki telekomunikacyjnej mają dochodzić co najmniej dwa miedziane kable U/UTP kat.5e (lub wyższej) oraz współosiowe zakończone w osprzęcie połączeniowym. To samo dotyczy okablowania światłowodowego wraz z osprzętem instalacyjnym i urządzeniami telekomunikacyjnymi, począwszy od przełącznicy światłowodowej zlokalizowanej w punkcie połączenia z publiczną siecią telekomunikacyjną do zakończeń kabli w każdej telekomunikacyjnej skrzynce mieszkaniowej.

Ciągle rosnące wymagania klientów co do powszechnego dostępu do internetu upewniło nas co do wprowadzenia na rynek nowej marki opartej na sprawdzonych rozwiązaniach, zaczerpniętych z rozwiązań A-LAN’a, na które udzielamy 25 letniej gwarancji systemowej. Chcemy zapewnić deweloperom, projektantom jak i instalatorom duży komfort pracy związany często z doborem odpowiedniego sprzętu w jednym miejscu i u jednego producenta.
Teraz jest to łatwiejsze niż myślisz. W jednym miejscu znajdziesz pomoc techniczną oraz sprawdzone, przetestowane przez lata produkty - może być łatwiej? Poprawnie zaprojektowana i wykonana infrastruktura sieciowa Q-LANTEC odegra bardzo istotną rolę w łatwym, wygodnym i funkcjonalnym użytkowaniu budynku. Marka Q-LANTEC jak można zaobserwować od ponad dwóch lat jest wiodącym trendem na rynku i cieszy się dużym zainteresowaniem i poparciem ze strony klientów za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również że Państwo doceniacie nasze zaangażowanie, które staramy się przekuwać w rozwój nowych technologii pomocnych dla każdego.

Jeżeli potrzebujesz pomocy projektowej w zakresie sieci LAN, CCTV, FTTH, KD
to pisz pod adres: projekty@a-lan.pl