PL   EN
info@a-lan.pl 724 99 99 00 LinkedIn

Artykuły Kabel 5E UTP w powłoce B2ca - FireHardy

Kabel 5E UTP w powłoce B2ca - FireHardy

Zależy Ci na niezawodnym, bezpiecznym i wydajnym rozwiązaniu teleinformatycznym, FireHardy by ALANTEC jest idealnym wyborem dla Ciebie!


Kabel 5E UTP w powłoce B2ca - FireHardy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszy przewód teleinformatyczny w naszym asortymencie - kabel kategorii 5e w euroklasie palności B2ca FireHardy.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma A-LAN Technologie wprowadza euroklasę palności B2ca do jednych z najbardziej popularnych przewodów w Polsce! Kategoria 5e niezmiennie cieszy się uznaniem wielu klientów ze względu na atrakcyjną cenę. FireHardy UTP 5e to produkt, który nie tylko spełnia standardy jakości, ale również posiada Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych, wydany przez niezależną jednostkę notyfikowaną. To potwierdzenie gwarantuje spełnienie wymagań związanych z dyrektywą CPR.

FireHardy by A-LAN z wymaganym Certyfikatem Notyfikowanego Laboratorium. Przy tej klasie palności nie wystarczy tylko deklaracja wystawiona przez dystrybutora lub producenta.

Dlaczego warto postawić na FireHardy? Oto kilka powodów:

  • Bezpieczeństwo pożarowe na najwyższym poziomie: Kabel FireHardy spełnia euroklasę palności B2ca, co oznacza, że jest trudno zapalny i minimalizuje ryzyko ewentualnych strat w przypadku pożaru. Twoje instalacje mogą działać z pełnym bezpieczeństwem!
  • Doskonała wydajność: FireHardy to kabel kategorii 5e, który zapewnia niezawodną transmisję danych wraz z wysoką przepustowością, charakterystyka pracy rozszerzona do 250 Mhz.
  • Badania niezależnego laboratorium: Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych, który posiada FireHardy został przyznany przez niezależną jednostkę notyfikowaną. To oznacza, że produkt ten został poddany rygorystycznym testom, aby zapewnić jego najwyższą jakość i zgodność z normami.

Pamiętaj, że przewody w euroklasie B2ca podlegają pod system oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych 1+ i oznacza to, że producent musi posiadać Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych wystawiony na swoją działalność! Nie daj się oszukać kupując przewody niepewnego pochodzenia!

Dlatego też, jeśli zależy Ci na niezawodnym, bezpiecznym i wydajnym rozwiązaniu teleinformatycznym, FireHardy by ALANTEC jest idealnym wyborem dla Ciebie!

Sprawdź naszą ofertę na platformie B2B aicom.pl aby dowiedzieć się więcej o naszym produkcie oraz o tym, jak może on spełnić Twoje indywidualne potrzeby. Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie.

Podążaj za postępem, nie oszczędzaj na bezpieczeństwie, wybierz FireHardy!